Karrier

Hálózatunk a magyar optikai piac legnagyobb magyar tulajdonban lévő láncolata. Közel 25 éves szakmai tapasztalat, 29 optikai üzlet, képzett szakemberek, a legmodernebb vizsgáló egységek és országosan a legnagyobb szemüveg, lencse, napszemüveg és kontaktlencse választék, mind a vevők szolgálatában. Nálunk a helyed, dolgozz velünk!

Jelenleg eladó és látszerész pozíciókba keresünk embereket az alábbi üzletekbe:

Feladatok:

  • Napszemüveg és kiegészítők értékesítése
  • A vevők szakszerű és udvarias kiszolgálása
  • Áru kezelése
  • Az üzlet tisztántartása
  • Pénztárkezeléssel kapcsolatos feladatok ellátása, adminisztrációja

Elvárásaink:

  • Eladói munkakörben szerzett tapasztalat, legalább 1 év
  • Önálló munkavégzés
  • Az üzlet nívójának megfelelő ápolt, dekoratív megjelenés
  • Büntetlen előélet

Előnyt jelent:

  • Angol nyelv ismeret (minimum társalgási szint) (Ferihegyi üzletünkben elvárás.)
  • Több idegen nyelv ismerete
  • Optikai piacon szerzett értékesítési tapasztalat
  • Látszerész végzettség

Amit kínálunk:

  • Szakmai tréningek, folyamatos fejlődési lehetőség
  • All You Can Move / Sportkártya támogatás
  • Katedra nyelvtanulás támogatás
  • Fix alapbér megegyezés szerint
  • Teljesítmény alapú jutalékos rendszer, melynek felső határa nincs, üzletenként eltérően 45-60 ezer forint is elérhető

Fényképes önéletrajzodat az alábbi címen várjuk:
karrier@owe.hu

Felsorolt üzleteinken kívül is folyamatos a munkaerő felvétel hálózatunkban így bátran jelentkezz, ha felkeltettük érdeklődésedet!

Az oldal utolsó frissítése: 2018. június 18.