Karrier

Elegáns környezet, exclusive termékek és egyedi jutalék! Felkeltettük érdeklődésedet? Cégünk jelenleg 29 üzlettel és saját webáruházzal a legnagyobb magyar kézben lévő optikai üzletlánc. Folyamatos növekedésünk miatt állandóan keresünk új munkatársakat. Látszerész tapasztalat nem kötelező, de előny. Téged is szívesen látnánk fiatalos csapatunkban, szóval nálunk a helyed, dolgozz velünk! smiley  cool

Jelenleg keresünk:

Eladó és látszerész pozíciókba keresünk embereket az alábbi üzletekbe:

Feladatok:

Alapvetően napszemüveget és kiegészítőket kell eladni, ha van látszerész tapasztalatod akkor nyilván ennek megfelelően a szemüvegek értékesítése is feladatod lesz.
Beérkező áru átvétele, az üzletben kijelölt saját vitrinek rendezetten tartása. Kasszázni is kell, ha ez nem erősséged, akkor most megtanulhatod! smiley

Elvárásaink:

Nagy előny, ha van eladói munkakörben szerzett tapasztalatod illetve, ha tudsz önállóan dolgozni.

  • A környezetnek és a munka jellegének megfelelő ápolt, dekoratív megjelenés
  • Büntetlen előélet

Előnyt jelent:

  • Ha társalgási szinten beszélsz angolul, esetleg más nyelven. Ferihegyi boltunkban ez elvárás.
  • Ha szeretsz emberekkel kommunikálni.
  • Optikai piacon szerzett értékesítési tapasztalatod további előnyt jelent! yes

Amit kínálunk:

Állandóan vannak szakmai tréningek, így a fejlődési lehetőség folyamatos!
All You Can Move / Sportkártya támogatással szeretnénk segíteni, hogy energikusan és egészségesen kezdd a napodat! smiley
Ha csak szeretnél rágyúrni, vagy nyelvvizsgázni, akkor most itt a lehetőség, hogy a Katedránál ezt megszerezd, beszállunk a tanfolyamba!
Megegyezés szerinti fix alap béred mellé az egyéni eladási teljesítményeden alapú rendszer alapján plusz jutalékot fizetünk, melynek felső határa nincs, így üzletenként eltérően de plusz 45-60 eFt könnyen elérhető!

Adminisztrátor:

Modern környezet, exclusive termékek és fantasztikus csapat! Felkeltettük érdeklődésedet? Cégünk jelenleg 29 üzlettel és saját webáruházzal a legnagyobb magyar kézben lévő optikai üzletlánc, valamint nagykereskedelemmel is foglalkozunk itthon és a szomszédos országokban. Folyamatos növekedésünk miatt szükségünk van egy kulcs emberre, aki az áruk kiküldésében és az új termékek rendszerbe való rögzítésében tud nekünk segíteni. Téged is szívesen látnánk fiatalos csapatunkban, szóval nálunk a helyed, dolgozz velünk!

Munkavégzés helye cégeink központja, vagyis: 2500 Esztergom, Eszperantó utca 21.

Nálunk akár azonnal is kezdhetsz!

Feladatok:

Termékeink az alábbi kategóriákba sorolhatóak: napszemüveg, optikai keret, kontaktlencse, ápolószer, tokok és egyéb kiegészítők. Ami a Te feladatod lenne:

  • beérkező áru átvétele, ellenőrzése
  • új termékek létrehozása és adatainak feltöltése
  • ügyviteli programban bevételezés
  • címkék nyomtatása
  • csomagolás, címzés, szállító cégnek átadás
  • a fentiekkel kapcsolatosan a boltjainkkal való kommunikáció telefonon és e-mailen

  • önálló munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány
  • felhasználói szintű informatikai ismeretek

Nagy előny, ha van hasonló területen szerzett tapasztalatod, legyen az akár adminisztrációs, nagykereskedelmi, eladói, látszerész vagy ügyfélszolgálat!

  • ha tudsz önállóan és csapatban dolgozni
  • szereted az irodai munkát, de örülsz, ha néha fel kell állnod az asztaltól
  • Excel, Word és Gmail ismerete
  • ha az alábbi szavak megmelengetik szívedet: cikktörzs, vonalkód, címke, szemüveg, napszemüveg, ragasztó szalag

  • Irodai környezet, céges telefon, bér megegyezés szerint
  • All You Can Move sportkártya támogatás
  • Nyelvtanulás támogatás

Fényképes önéletrajzodat az alábbi címen várjuk:
karrier@owe.hu

Felsorolt üzleteinken kívül is folyamatos a munkaerő felvétel hálózatunkban így bátran jelentkezz, ha felkeltettük érdeklődésedet!

Az oldal utolsó frissítése: 2018. július 27.