Karrier

Elegáns környezet, exclusive termékek és egyedi jutalék! Felkeltettük érdeklődésedet? Cégünk jelenleg 29 üzlettel és saját webáruházzal a legnagyobb magyar kézben lévő optikai üzletlánc. Folyamatos növekedésünk miatt állandóan keresünk új munkatársakat. Látszerész tapasztalat nem kötelező, de előny. Téged is szívesen látnánk fiatalos csapatunkban, szóval nálunk a helyed, dolgozz velünk! smiley  cool

Jelenleg keresünk:

Eladó és látszerész pozíciókba keresünk embereket az alábbi üzletekbe:

Feladatok:

Alapvetően napszemüveget és kiegészítőket kell eladni, ha van látszerész tapasztalatod akkor nyilván ennek megfelelően a szemüvegek értékesítése is feladatod lesz.
Beérkező áru átvétele, az üzletben kijelölt saját vitrinek rendezetten tartása. Kasszázni is kell, ha ez nem erősséged, akkor most megtanulhatod! smiley

Elvárásaink:

Nagy előny, ha van eladói munkakörben szerzett tapasztalatod illetve, ha tudsz önállóan dolgozni.

  • A környezetnek és a munka jellegének megfelelő ápolt, dekoratív megjelenés
  • Büntetlen előélet

Előnyt jelent:

  • Ha társalgási szinten beszélsz angolul, esetleg más nyelven. Ferihegyi boltunkban ez elvárás.
  • Ha szeretsz emberekkel kommunikálni.
  • Optikai piacon szerzett értékesítési tapasztalatod további előnyt jelent! yes

Amit kínálunk:

Állandóan vannak szakmai tréningek, így a fejlődési lehetőség folyamatos!
All You Can Move / Sportkártya támogatással szeretnénk segíteni, hogy energikusan és egészségesen kezdd a napodat! smiley
Ha csak szeretnél rágyúrni, vagy nyelvvizsgázni, akkor most itt a lehetőség, hogy a Katedránál ezt megszerezd, beszállunk a tanfolyamba!
Megegyezés szerinti fix alap béred mellé az egyéni eladási teljesítményeden alapú rendszer alapján plusz jutalékot fizetünk, melynek felső határa nincs, így üzletenként eltérően de plusz 45-60 eFt könnyen elérhető!

Optometrista:

Jelenleg az alábbi üzletekbe keresünk optometristát:

Feladatok:

  • az üzletbe betérő és időpontra érkező kliensek látásvizsgálata
  • kontaktlencse betaíntás és vizsgálat
  • általános optometriai felvilágosítás
  • vizsgálatok számítógépes rendszerben való rögzítése
  • vizsgálati kartonok rendben tartása
  • kontaklencse és ápolószerek készletre rendelése

  • önálló munkavégzés
  • szakirányú végzettség
  • alap szintű informatikai ismeretek

  • ha tudsz önállóan és csapatban dolgozni
  • Excel, Word és Gmail ismerete
  • értékesítési tapasztalat, illetve a szakmában szerzett gyakorlat

Bérezés megegyezés szerint.

Fényképes önéletrajzodat az alábbi címen várjuk:
karrier@owe.hu

Felsorolt üzleteinken kívül is folyamatos a munkaerő felvétel hálózatunkban így bátran jelentkezz, ha felkeltettük érdeklődésedet!

Az oldal utolsó frissítése: 2018. szeptember 25.